• PRACA w KCM

    Przyłącz się do naszego zespołu!

Oferujemy atrakcyjną, stymulującą pracę w prywatnej firmie medycznej oraz rewelacyjne warunki pracy w sympatycznym zespole.

Oferujemy:

– Asystentka  Więcej informacji
– gabinety lekarskie   Więcej informacji

ZATRUDNIMY ASYSTENTKĘ

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa administracyjna sekretariatu Centrum
  • Obsługa telefoniczna, faksowa i mailowa sekretariatu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji wewnątrz firmy
  • Planowanie i organizacja spotkań
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Od kandydatów oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej obsługi komputera
  • Doskonałej organizacji pracy, rzetelności
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Oferujemy

  • Pracę w znanym Centrum Medycznym, działającym w branży badań klinicznych
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres mailowy wojcik@kcm.pl (Dominika Wójcik).

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    GABINETY LEKARSKIE

    Krakowskie Centrum Medyczne zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów zainteresowanych prywatnymi gabinetami na atrakcyjnych warunkach.

    Tworzymy elitarny ośrodek konsultacyjno-diagnostyczny, który reprezentuje nie tylko znakomity poziom fachowy,
    ale zapewnia również lekarzom i pacjentom pełny komfort. Podporządkowaliśmy temu architekturę i wyposażenie wnętrz.
    Personel średni współpracuje z ośrodkiem już wiele lat i obok wysokich kwalifikacji biegle posługuje się komputerem,
    internetem itp. Wszystkie pomieszczenia Centrum objęte są własną siecią komputerową, która jest podłączona
    do internetu stałym łączem. Rejestracja pacjentów odbywa się pod numerem 12 430 0000.
    Wszystkie informacje o Centrum dostępne są na www.kcm.pl.

    Więcej informacji:
    Kinga Zajączkowska tel .12 4231722
    fax. 12 4303233
    mail: zajaczkowska@kcm.pl