Z satysfakcją informujemy, że prof. dr hab. med. Edward Czerwiński został wyróżniony przez International Osteoporosis Foundation nagrodą za wybitne zasługi na terenie Europy Wschodniej. Nagroda jest przyznawana corocznie przedstawicielom z różnych kontynentów za ich wybitne osiągnięcia w zakresie osteoporozy i chorób mięśniowo szkieletowych, link do strony IOF.

Profesor E. Czerwiński jest pierwszą osobą wyróżnioną z Polski i z tej części Europy. W tym roku nagrodę przyznano również Liu Zhonghou (Azja), Sansin Tuzun (Bliski Wschód i Afryka), Christian Zerbini (Ameryka Łacińska), Michael McClung (Ameryka Północna), Marius Kraenzlin (Europa Zachodnia) oraz Poul Mitchell (Pacyfik). Nagrody były wręczone podczas World Congress On Osteoporosis, Osteoarthritis and Musculoskeletal Diseases w Mediolanie, w obecności 3 tysięcy uczestników z całego świata.

Prof. dr hab. n. med. Edward Czerwiński
Curriculum Vitae:

Oficjalne pismo do
Ministerstwa zdrowia:

×
ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI ONLINE!
Wysłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert o usługach medycznych (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. )
ikona-phone