Dr n. med. Ewa Stochmal

Specjalizacje: endokrynologia, choroby wewnętrzne

Choroby
  • choroba Hashimoto
  • niedoczynność tarczycy
  • nadczynność tarczycy
  • zaburzenia osi przysadkowo-nadnerczowej,
  • zaburzenia hormonalne u kobiet i mężczyzn
  • niedoczynności i nadczynności tarczycy
Wizyta i cennik

Konsultacja endokrynologiczna 160 zł

Usg tarczycy 120 zł

Porada diabetologiczna 140 zł

Biopsja cienko-igłowa zmian guzkowych w tarczycy z oceną histopatologiczną 250 zł

Konsultacja endokrynologiczna plus badanie USG 260 zł

Dodatkowe wkłucie biopsja – 50 zł


Na konsultację proszę o przyniesienie posiadanych kart informacyjnych z dotychczasowego leczenia, wyników badań analitycznych i obrazowych oraz spisu lub opakowań zażywanych leków.

O mnie

Dr med. Ewa Stochmal ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorat z zakresu kardiodiabetologii otrzymała w 2003 roku.
Jest specjalistką endokrynologii i chorób wewnętrznych.

W obszarze zainteresowań naukowych i terapeutycznych znajdują się pewne szczególne stany wynikające z nadmiaru insuliny, w tym zaburzenia gospodarki węglowodanowej, lipidowej, rozkładu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, również i te wynikające z zaburzeń hormonalnych. Główną część terapii stanowią zaburzenia osi przysadkowo-nadnerczowej, zaburzenia hormonalne u kobiet i mężczyzn, oraz choroby tarczycy (ch. Hashimoto, inne postacie niedoczynności i nadczynności tarczycy). Z obrazowych badań wykonuje USG szyi i tarczycy oraz biopsję cienkoigłową zmian guzkowych w tarczycy. Wymienione schorzenia leczy u dorosłych pacjentów z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych etapów starzenia.

Certyfikaty i staże